Kdo stojí za CamperLIFE.cz?

Obytnými auty a různými dodávkami, ale i se stanem, pěšky, na kole nebo koloběžce, jsem procestoval téměř celou Evropu i mnoho dalších zemí a kontinentů. Vždy mě bavilo o těchto cestách psát a inspirovat k nim ostatní.

Na stránkách tohoto magazínu se s vámi chci dělit nejen o své cestovatelské zážitky, ale také aktuality, nejrůznější zajímavosti a rady ze světa karavaningu a nezávislého cestování.

Honza Bordovský, vydavatel CamperLIFE.cz

Vystudoval jsem žurnalistiku a v roce 2005 jsem ještě během školy stál u počátků cestovatelského časopisu Camping, Cars & Caravans. V něm jsem dlouho působil jako externí redaktor a poté deset let i jako šéfredaktor. V roce 2019 jsem spoluzakládal Asociaci kempování a karavaningu ČR a od roku 2020 vydávám magazín CamperLIFE.cz.

Za svou novinářskou kariéru jsem řídil a testoval desítky obytných vozidel a navštívil několik stovek kempů u nás i v zahraničí. Každoročně navštěvuji významné evropské veletrhy karavaningu a cestovního ruchu a jsem spoluorganizátorem doprovodného programu na veletrhu Caravaning Brno.

Kempováním a na cestách trávíme každý rok s rodinou desítky nocí. Kdykoli to jde, rádi cestujeme i v našem VW T2 z roku 1978, se kterým jsme již procestovali kus Evropy.

Ať se vám tyto stránky líbí, a pokud budete mít jakoukoli připomínku, námět na článek, nebo byste chtěli spolupracovat, kontaktujte mě zde, nebo přes sociální sítě 😉

Můžete mě sledovat na Facebooku nebo Instagramu.