Kdo stojí za CamperLIFE.cz?

CamperLIFE.cz je nezávislý český internetový magazín pro příznivce karavaningu, kempování a svobodného cestování.

Honza Bordovský, vydavatel CamperLIFE.cz

Na stránkách tohoto magazínu se s vámi dělím nejen o tipy na kempování a cestování s obytným autem, ale také o aktuality, zajímavosti a rady ze světa karavaningu a nezávislého cestování.

Kdo jsem?
Vystudoval jsem žurnalistiku a už v roce 2005 jsem pomáhal zakládat cestovatelský časopis Camping, Cars & Caravans. V něm jsem působil jako externí redaktor a poté deset let jako šéfredaktor. V roce 2019 jsem spoluzakládal Asociaci kempování a karavaningu ČR a od roku 2020 vydávám magazín CamperLIFE.cz.

Obytnými auty, dodávkami, se stanem, ale i pěšky, na kole nebo koloběžce, jsem procestoval téměř celou Evropu i mnoho dalších zemí a kontinentů.

Za svou novinářskou kariéru jsem řídil a testoval desítky obytných vozidel a navštívil několik stovek kempů u nás i v zahraničí. Každoročně navštěvuji největší evropské veletrhy karavaningu a cestovního ruchu a jsem partnerem veletrhů Caravaning Brno a For Caravan v Praze.

Na cestách trávíme každý rok s rodinou desítky nocí. Baví nás dlouhé výjezdy od severu Norska až po jižní Maroko, kdy trávíme na cestách i dva měsíce v kuse. Stejně si ale užíváme i víkendové výlety „kolem komína“. Kdykoli to jde, rádi dodnes cestujeme i v našem Volkswagenu Transporter T2 z roku 1978, se kterým jsme kdysi začínali a procestovali s ním velký kus Evropy.

Ať se vám tyto stránky líbí, a pokud budete mít jakoukoli připomínku, námět na článek, nebo byste chtěli spolupracovat, kontaktujte mě zde, nebo přes sociální sítě.

Můžete mě sledovat na Facebooku nebo Instagramu.