BUSHMAN: Oblečení stvořené pro dobrodružství i cesty s karavanem

-

Tradiční česká značka BUSHMAN už více než čtvrt století navrhuje kolekce oblečení a doplňků pro lidi, kteří milují pobyt a aktivity na čerstvém vzduchu.

Pro bushmany, jejichž srdce prahne po dobrodružství, poznávání, překonávání vlastních limitů. A taky pro všechny, kdo souzní s přírodou i lidmi, a dokážou se vzájemně respektovat. Proto BUSHMAN šije převážně z přírodních materiálů, jako jsou bavlna nebo len, a navrhuje takové doplňky, které obstojí v každém terénu a za každého počasí.

Ať už po svých, s přáteli po boku, nebo za volantem vysněného karavanu – vždy se potřebujete cítit dobře. Protože to poslední, co na svých cestách za zážitky chcete, je kontrolovat, zda vám oblečení dobře sedí, jestli se vám z bot neotlačí paty, jestli kalhoty vydrží chůzi, běh i neustálé ohýbání.

BUSHMAN má přesně to, co potřebujete. Tradiční outdoorové oblečení, ručně vyráběné klobouky z jižní Afriky i celou řadu doplňků, které oceníte nejen v karavanu. Co byste řekli třeba na devítilitrové nepromokavé vědro na vodu, houby i bylinky, přenosný vařič, vysoce komfortní podsedák, nezničitelný půllitr nebo nerozbitný přenosný pohár na víno se šroubovací nožičkou? 

Další inspiraci a nápady pro výbavu na vaše cesty najdete na www.bushman.cz

Ať máš jakékoli nároky, oblečení Bushman si nakombinuješ do každé situace

Nezáleží na tom, jak moc náročný jsi cestovatel. Jestli se chceš jen tak toulat krajinou kolem komína, nebo procestovat celý svět. Ať už se chystáš kamkoli, BUSHMAN tě tam rád doprovodí. Každá kolekce je navržena v souladu s cestovatelskou duší i aktuálními trendy.

Babí léto je v plném proudu a v obytném autě sezóna nikdy nekončí! Tak se inspiruj pohodlným oblečením na cesty.

Honza a Kristýna mají na sobě:

Můžeš kombinovat například s těmito kousky:

Mohlo by se ti hodit:

Tak šťastnou cestu!

Text a foto: Bushman
(PR)

Další nové články

Instagram - Aktuálně u nás