Carthago rozšiřuje svou centrálu a přijímá nové zaměstnance

-

Německý výrobce obytných vozů Carthago Group zažívá dobré časy – prodeje jeho prémiové značky Carthago i sesterských vozů Malibu utěšeně rostou a výrobce proto investoval přes sedm milionů eur do rozšíření své centrály.

Sídlo v Aulendorfu v Horním Švábsku bude splňovat nejmodernější požadavky na zázemí pro zaměstnance a nabídne 80, ale v případě potřeby až 120, nových míst. Carthago kladlo velký důraz na ergonomii pracovních míst, centrála nově nabídne také zaměstnaneckou restauraci i upravená parkovací místa, která budou vybavena přípojkami pro nabíjení elektromobilů i elektrokol. Architekturou budova co nejvíce splyne s původní zástavbou městské části zvané Carthago City.

Carthago se na toto místo přestěhovalo před osmi lety. V jednom areálu tak najdeme správní centrum, showroom s prodejnou, výrobní linky, servis vozidel, sklad náhradních dílů i parkovací místa pro návštěvníky, kteří mají zájem si továrnu prohlédnout.

Od té doby se Carthago výrazně rozšířuje a napomohl tomu i úspěch sesterské značky Malibu, která na trh přišla v roce 2013 a úspěšně se uchytila ve vyšší střední třídě. Včetně výrobních kapacit ve Slovinsku tak výrobce aktuálně zaměstnává okolo 1 500 lidí.

Značky Carthago a Malibu v České republice prodává firma Campingworld Neugebauer a o těchto vozech se můžete na našich stránkách pravidelně dočíst například v rubrice Testy obytných automobilů.

Další nové články

Instagram - Aktuálně u nás