Nová prodejna Carthago na Moravě

-

Na konci dubna se v jihomoravských Pohořelicích slavnostně otevřela nová pobočka rakouského prodejce obytných vozidel Campingworld Neugebauer. V čerstvě vybudovaném areálu najdou zákazníci kompletní služby pro vozy Carthago a Malibu.

Zbrusu nové zázemí leží od Brna jen asi patnáct minut cesty po dálnici směrem na Vídeň. Slavnostního otevření se zúčastnili mimo jiné i ředitel značky Malibu a prodejní ředitel značky Carthago, kteří byli potěšeni vysokou úrovní nové, byť ještě ne zcela dokončené prodejny.

Zákazníci zde najdou vedle reprezentativního prodejního místa také kompletně vybavený profesionální servis a prodejnu kempinkového příslušenství.

Zákazníci ocení velký výběr vozidel skladem.

Všichni zaměstnanci prošli pečlivou přípravou v mateřské firmě i ve školící akademii přímo u výrobce Carthago. Majitel prodejny by tak chtěl českým zákazníkům nabídnout stejnou profesionalitu a odborné znalosti jako ve svých rakouských pobočkách.

Pro zájemce by mělo být na prodejní ploše připraveno k prohlídkám trvale kolem deseti hlavních modelů do 3,5 tuny a další asi dva vozy vyšší hmotnostní kategorie. Na této paletě vozidel bude možné demonstrovat téměř všechny možnosti a uspořádání vozů Carthago a Malibu. Díky velké skladové zásobě v ostatních pobočkách by se také zájemci mohli svých vozidel dočkat ve velmi krátké době.

Stephan Budde z Carthaga, spolumajitelé firmy Thomas Neugebauer a Kristián Holzbecher a Achim Sach, ředitel Malibu (zleva), přestříhávají pásku nové prodejny.

Thomas Neugebauer se pro otevření moravské pobočky rozhodl po velmi úspěšné premiéře na brněnském veletrhu v roce 2014, kde měl vystaveno pět vozidel a setkal se s velkým zájmem českých zákazníků. Stejně kladně hodnotí i letošní jarní výstavu v Praze. Poslední dvě sezóny jsou pro tohoto prodejce mimořádně úspěšné a vznik pobočky urychlilo i velké množství českých majitelů vozidel Carthago, kteří tak budou mít oficiální servisní zázemí blíže.

Nový prodejní a servisní areál leží nedaleko brněnské dálnice.

Další informace o nové prodejně najdete na webových stránkách www.camping-world.cz.

Další nové články