POZVÁNKA: Den otevřených dveří Adria v sobotu 7. října

-

Společnost Campers4U, český a slovenský prodejce obytných vozidel Adria, uspořádá letos již podruhé Den otevřených dveří. Proběhne v sobotu 7. října 2023 na všech pobočkách, tedy v Brandýse nad Labem, Příbrami, Olomouci a Košicích.

Na všech pobočkách budou připraveny týmy odborníků, kteří zájemcům představí jednotlivé vozy, odpoví všechny dotazy a poradí s výběrem vhodného modelu. K vidění budou nejnovější typy obytných vozů a karavanů Adria včetně prémiového modelu Supersonic.

Campers4U, který je jediným akreditovaným zástupcem značky ADRIA pro Českou a Slovenskou republiku, zve do svých prodejen širokou veřejnost. Den otevřených dveří se uskuteční v sobotu 7. října 2023 od 10 do 19 hodin na pobočkách v Brandýse nad Labem, Příbrami, Olomouci a Košicích.

Pro zakoupené vozy má firma k dispozici vlastní servis, který se postará také o montáž doplňků a úpravu vozidla podle přání zákazníka.

Cestovatelům, kteří si vlastní auto zatím koupit nechtějí, firma zřídila také značkovou půjčovnu Adria Rent, kde lze najít starší i nové modely vozů – včetně současné špičky modelové nabídky v podobě vozu Supersonic.

Česká společnost Campers4U s.r.o. vznikla v roce 2020, kdy byl v celé Evropě rekordní zájem o karavany a obytná auta. Postupně firma otevřela celkem tři pobočky v České republice – v Brandýse nad Labem, Příbrami a Olomouci. Koncem roku 2022 pak expandovala i na Slovensko. V nabídce má karavany, obytná auta a obytné vestavby značky Adria.

Slovinský výrobce Adria Mobil patří mezi přední evropské výrobce obytných automobilů, karavanů a mobilních domů, jejichž jednoduchý a inovativní design a kvalita provedení si získali přízeň zákazníků od Skandinávie až po Japonsko.

Více informací o Dni otevřených dveří ADRIA naleznete ZDE.

Adresy jednotlivých poboček (Brandýs nad Labem, Olomouc, Příbram a Košice) najdete na webu https://www.adriakaravany.cz/kontakty.

Další nové články


Nejčtenější články

První LED žárovky H7 dostaly homologaci – můžete je vyměnit i u staršího auta

Výrobce žárovek Osram získal homologaci pro LED žárovky typu H7 pro potkávací a dálková světla osobních a užitkových automobilů. Jedná se o první homologovanou...

Fiat Ducato – rozměry a hmotnosti variant

Fiat Ducato 30, 33, 35, 36,5 nebo 42,5. L nebo H. Light, Heavy nebo Maxi. Fiat posílá model Ducato do světa, v tolika různých verzích,...

Poruchy AdBlue a DPF filtru: Drahá sranda, která čeká i na vás

Zkontrolujte systém AdBlue: za 351 km nebude možné nastartovat. Hláška, kterou ve svém obytném autě rozhodně vidět nechcete. Jenže dříve nebo později uvidíte, a...

TECHNIKA: Dodávku otevřete šroubovákem za pár sekund. Jak se tomu bránit?

Plochým šroubovákem se do Fiatu Ducato dostanete za několik vteřin. Poškození je přitom tak malé, že si jej vůbec nemusíte všimnout. U Fordu Transit...

Jde to i bez chemie. Spalovací WC po vás nechá jen popel.

WC chemie do mobilních toalet je jednou z nejprodávanějších položek v celém karavaningovém světě. Také dotazů na "záchodová" témata je plný internet. Která je...