POZVÁNKA: Den otevřených dveří Adria v sobotu 7. října

-

Společnost Campers4U, český a slovenský prodejce obytných vozidel Adria, uspořádá letos již podruhé Den otevřených dveří. Proběhne v sobotu 7. října 2023 na všech pobočkách, tedy v Brandýse nad Labem, Příbrami, Olomouci a Košicích.

Na všech pobočkách budou připraveny týmy odborníků, kteří zájemcům představí jednotlivé vozy, odpoví všechny dotazy a poradí s výběrem vhodného modelu. K vidění budou nejnovější typy obytných vozů a karavanů Adria včetně prémiového modelu Supersonic.

Campers4U, který je jediným akreditovaným zástupcem značky ADRIA pro Českou a Slovenskou republiku, zve do svých prodejen širokou veřejnost. Den otevřených dveří se uskuteční v sobotu 7. října 2023 od 10 do 19 hodin na pobočkách v Brandýse nad Labem, Příbrami, Olomouci a Košicích.

Pro zakoupené vozy má firma k dispozici vlastní servis, který se postará také o montáž doplňků a úpravu vozidla podle přání zákazníka.

Cestovatelům, kteří si vlastní auto zatím koupit nechtějí, firma zřídila také značkovou půjčovnu Adria Rent, kde lze najít starší i nové modely vozů – včetně současné špičky modelové nabídky v podobě vozu Supersonic.

Česká společnost Campers4U s.r.o. vznikla v roce 2020, kdy byl v celé Evropě rekordní zájem o karavany a obytná auta. Postupně firma otevřela celkem tři pobočky v České republice – v Brandýse nad Labem, Příbrami a Olomouci. Koncem roku 2022 pak expandovala i na Slovensko. V nabídce má karavany, obytná auta a obytné vestavby značky Adria.

Slovinský výrobce Adria Mobil patří mezi přední evropské výrobce obytných automobilů, karavanů a mobilních domů, jejichž jednoduchý a inovativní design a kvalita provedení si získali přízeň zákazníků od Skandinávie až po Japonsko.

Více informací o Dni otevřených dveří ADRIA naleznete ZDE.

Adresy jednotlivých poboček (Brandýs nad Labem, Olomouc, Příbram a Košice) najdete na webu https://www.adriakaravany.cz/kontakty.

Další nové články