POZVÁNKA: Dny otevřených dveří ADRIA od 17. do 19. března

-

Český prodejce obytných vozidel ADRIA, společnost Campers4U, pořádá v termínu 17. – 19. března Dny otevřených dveří. Akce pro veřejnost se uskuteční na všech českých pobočkách, tedy v Brandýse nad Labem, Příbrami a Olomouci.

Campers4U je jediným akreditovaným zástupcem značky ADRIA pro Českou a Slovenskou republiku. Slovinský výrobce Adria Mobil přitom patří mezi přední evropské výrobce obytných automobilů, karavanů a mobilních domů, jejichž jednoduchý a inovativní design a kvalita provedení si získali přízeň majitelů od Skandinávie až po Japonsko.

Společnost Campers4U s.r.o. vznikla v roce 2020, kdy byl v celé Evropě zájem o karavany a obytná auta enormní. Postupně firma otevřela celkem tři pobočky v České republice – v Brandýse nad Labem, Příbrami a Olomouci. Koncem roku 2022 pak expandovala i na Slovensko. V nabídce má karavany, obytná auta a obytné vestavby značky Adria.

Na Dny otevřených dveří, které pro vás Campers4U chystá během prodlouženého víkendu ve dnech 17. – 19. března 2023 na všech českých pobočkách, zve firma širokou veřejnost.

Návštěvníci zde uvidí naživo na celou řadu nových modelů obytných vozidel Adria. Největší lákadlo – prémiový model Supersonic – bude dokonce k vidění na všech pobočkách. Po celou dobu se vám budou zástupci firmy individuálně věnovat, rádi odpoví na všechny vaše dotazy či poradí s výběrem vhodného vozu.

Dny otevřených dvěří ADRIA proběhnou od pátku 17. března do neděle 19. března, vždy od 10:00 do 17:00 hodin.

„Obytným vozům a karavanům se věnujeme se srdcem, a tak se naše společnost nezaměřuje jen na prodej nových vozů. Pro campery, kteří si vlastní auto koupit nechtějí, jsme zřídili značkovou půjčovnu Adria Rent, kde lze najít starší i nové modely vozů – včetně současné špičky modelové nabídky v podobě vozu Supersonic. Pokud se zákazník rozhodne ke koupi, provozujeme vlastní servis pro všechny nezbytné úpravy nebo opravy vozidla. Ke každému vozu také dáváme jako dárek lekci řízení s instruktorem.

Máme za to, že v Česku vzniká skvělá komunita camperů, jako je například v Itálii, Německu nebo ve Skandinávii, a my rozhodně chceme být její součástí,“ dodávají zástupci firmy na závěr.

Více informací o Dnech otevřených dveří ADRIA nalezenete na tomto odkazu.

Další nové články

Instagram - Aktuálně u nás