Pozvánka na OVERLAND 2018

-

Už třetí ročník cestovatelského festivalu Overland se odehraje na konci května v kempu v Rájeckých Teplicích. Oblíbená akce má čím dál větší popularitu.

Neformální, přátelští, otevření, s podobným pohledem na svět a stejnou velkou zálibou – takoví jsou typičtí účastníci srazu Overland. Nadšenci s obytnými dodávkami, terénními vozy, veterány, osobními auty i na motorkách, všichni spojení touhou po poznávání světa, tedy především jeho méně turisticky vytížených končin. Výpravy, při kterých platí pořekadlo, že cesta je cílem. Výpravy, kdy není nutné dojet zpátky, ale dostat se tam – nebo alespoň co nejdál. A často také co nejlevněji.

To vše dává dohromady neuvěřitelně zajímavou, různorodou, a přitom velmi kompaktní, sestavu lidí, kteří se kolem Zuzky a Martina Remišových, zakladatelů a pořadatelů festivalu Overland, sejdou v tomto roce již potřetí.

Přírodní kemp v Rájeckých Teplicích se od 25. do 27. května stane základnou pro nejrůznější cestovatelské expedice. Setkat se zde můžete s řadou zajímavých cestovatelských posádek, nasbírat užitečné tipy na cesty, aktuální informace i inspiraci do budoucna.

O zábavu návštěvníků se bude tradičně starat zábavný doprovodný program se soutěžemi pro děti i dospělé, ve večerních hodinách se budou na pódiu střídat prezentace ze zajímavých cest.

Chybět nebudou ani užitečné workshopy, které nejen cestovatele naučí novým dovednostem. Zajištěno bude i teplé občerstvení, malý kempový bufet pak vytvoří skvělé zázemí pro posezení u táboráku až do časného rána. Pro letošní ročník si pořadatelé dokonce chystají několik překvapení.

AKTUÁLNÍ INFORMACE najdete na:
www.overland.sk
www.facebook.com/festivaloverland

Další nové články