Veletrh FOR CARAVAN už tento víkend – průvodce pro návštěvníky

-

Už tento pátek začíná tradiční jarní veletrh obytných vozidel For Caravan na výstavišti v Praze-Letňanech. Chybět nebude ani veletrh lodí For Boat a letos poprvé bude celou akci doprovázet také veletrh cestovního ruchu Holiday World.

Výstava FOR CARAVAN nabídne návštěvníkům v termínu od pátku 18. do neděle 20. března jak obytné automobily a karavany, tak vestavby a kempingové vybavení. Vidět tak budete moci například hliníkové obytné nástavby pro pick-upy, americké karavany či vyjímatelné kempingové vestavby od českých výrobců EGOÉ, VISU nebo VIVIBOX. Topení a klimatizace na cesty představí výrobce WEBASTO.

Z tradičních prodejců obytných automobilů na veletrhu naleznete například firmu Caravan Metropol (Bürstner, Hymer, Eriba, Niesmann+Bischoff), Campingworld Neugebauer (Carthago, Malibu, Niesmann+Bischoff), Top Trade (Frankia), Karavan Centrum Velim (Dethleffs, Sunlight), Karavan Centrum Morava (Fendt, Laika, Eura Mobil, Mobilvetta, Forster, VanTourer) a další. Cestovní kancelář Travel America nastíní možnosti pronájmů karavanů v USA a v Kanadě, a výrobce MEVA představí sortiment produktů z oblasti plynových spotřebičů pro outdoorové a kempingové využití.

Mapa veletrhu For Caravan 2022

BAZAR KARAVANŮ na venkovní ploše

Před Vstupní halou I výstaviště PVA EXPO PRAHA se během celého konání akce uskuteční bazar obytných vozidel.

Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA

Festival cestovatelských přednášek KOLEM SVĚTA proběhne v sobotu a neděli a nabídne celkem 23 zajímavých prezentací. Vstupenky se kupují samostatně (jednodenní 350 Kč, dvoudenní 550 Kč). Více informací najdete na webu festivalu.

ZÁKLADNÍ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Otevírací doba: pátek/sobota 10-18 hodin, neděle 10-17 hodin

Vstupné:

  • ZÁKLADNÍ v době konání veletrhu:  200 Kč
  • DĚTI do 140 cm:  zdarma
  • ZTP, ZTP/P, PRESS (po předložení platného průkazu):  zdarma
  • SENIOŘI nad 60 let po předložení OP: 120 Kč
  • STUDENTI po předložení platného indexu nebo studentského průkazu (max. 26let): 120 Kč
  • Držitelé karty Lítačka:  100 Kč
  • PARKOVNÉ osobní vozidlo:  150 Kč
  • PARKOVNÉ obytný vůz:  500 Kč

Další informace o veletrhu najdete na oficiálním webu www.forcaravan.cz.

Další nové články