Zábavní park Energylandia chystá festival karavaningu

-

Polská karavanistická komunita Elcamperos pořádá koncem dubna velký třídenní festival karavaningu. Uskuteční se u oblíbeného zábavního parku Energylandia, chybět nebude bohatý program a zváni jsou také karavanisté z České republiky.

Festival se uskuteční o prodlouženém víkendu 21. – 23. dubna (pátek-neděle). Pro zájemce jsou připraveny kempingové parcely s přípojkou elektřiny, možností kompletního servisu obytného vozu a k dispozici budou také sprchy a toalety.

Hlavním lákadlem ale bude festivalový program. Sjíždět se na místo bude možné už od čtvrtku, kdy proběhne první seznamovací večerní táborák. Oficiální zahájení festivalu proběhne v pátek spolu s táborákem a tanečním večerem. Sobotní noc pak vyvrcholí losováním tomboly a koncertem známé polské zpěvačky CLEO.

Dny bude možné trávit různými soutěžemi či na stáncích partnerů festivalu. Většina návštěvníků dá ale bezpochyby přednost zábavnímu parku Energylandia, který nabízí 18 horských drah a dohromady více jak 120 atrakcí pro celou rodinu.

Energylandia v ceně pobytu

Účastníci srazu si mohou vybrat ze dvou variant vstupného. Standardní balíček vyjde na 550 PLN (cca 2 700,- Kč), ve kterém je ubytování pro dvě osoby včetně elektřiny, účast v tombole, soutěže a vstupné na kompletní doprovodn program. Prémiový balíček vyjde na 950 PLN (cca 4 660,- Kč) a zahrnuje kromě výše uvedeného navíc dvě dvoudenní vstupenky do parku Energylandia.

Pokud byste měli zájem se srazu zúčastnit, ale nemáte svůj obytný vůz ani karavan, je možné využít nabídky pořadatele od spřáítelené půjčovny karavanů nebo ubytování v mobilních domech.

Více informací o srazu včetně kompletního doprovodného programu najdete na https://elcamperos.pl/, stránka je i v češtině.

Text: Jan Bordovský, Foto: Elcamperos.pl

Další nové články