Nové držáky nápojů pro (nejen) obytné dodávky

-

Majitelé vozů Fiat Ducato a spol. tu situaci jistě dobře znají – kelímek nebo termosku s kávou není v kabině kam dobře umístit. Firma Joss ale přišla se zajímavým řešením.

Dodávky Fiat Ducato, Citroen Jumper a Peugeot Boxer mají jednu společnou slabinu, kterou bohužel nevyřešila ani nejnovější modernizace kabiny. Tou je prostor pro odložení kelímku či termosky s nápojem.

Držák pro dva šálky vespod středové konzoly je velmi hluboko a navíc je nízký, takže do něj řada termosek vůbec nevejde. Je také daleko na dosáhnutí a řidič musí spustit oči ze silnice kdykoli se chce napít a pak kelímek uložit zpátky.

Německá společnost Joss proto uvedla na trh vlastní řešení, které je výborně dosažitelné a lze jej využít i pro obytné vestavby a jejich otočné sedačky.

Držák nápojů je vyroben z matného černého a proti zlomení odolného ABS plastu. Připevňuje se zboku na originální sedadlo a pojme šálky s průměrem až 80 mm. Díky vykrojení lze do něj navíc umístit i hrnky s uchem. Držák je vypolstrován měkkou pěnou, aby v něm šáky nerachotily.

Držák pasuje na všechn originální sedadla, připevňuje se pomocí šroubu. Dostupné jsou aktuálně varianty pro:

  • Fiat Ducato/Citroen Jumper/Peugeot Boxer od roku 2006 (vč. modelu 2022)
  • MAN TGE
  • VW Grand California
  • Mercedes V
  • VW Transporter/Multivan 6.1

Montážní sadu lze zakoupit za cenu 29,90 € (cca 780,- Kč) na webu www.getraenkehalter.shop

Text: Jan Bordovský, Foto: JOSS

Další nové články