Novým prezidentem Evropské karavanové federace je Hermann Pfaff

-

Evropská karavanová federace (ECF), instituce, která Evropě zastřešuje národní svazy a asociace karavaningové průmyslu, má nového ředitele. Na výroční schůzi v Düsselforfu jím byl 8. září 2020 zvolen Hermann Pfaff.

Pfaff na vedoucí pozici vystřídal dlouholetého prezidenta Francoise Feuilleta, který odstoupil na vlastní žádost a byl zvolen za viceprezidenta. Nový prezident povede federaci příští dva roky.

Mezi členy výkonného výboru jsou dále Leo Diepemaat, Sonja Gole, Simone Niccolai a Anthony Trevelyan.

Všichni tito lidé aktivně působí v karavaningu, Sonja Gole je například ředitelkou značky Adria, předchozí prezident Feuillet byl manažerem koncernu Trigano, Hermann Pfaff zase působí na výzamné manžerské pozici v Hymeru.

Herman Pfaff byl zároveň potvrzen prezidentem německého svazu karavanového průmyslu CIVD, což je v evropském karavaningu velice významná organizace sdružující většinu velkých výrobců obytných vozidel.

Úkolem ECF je zastupovat a hájit zájmy všech firem a organizací působících karavaningovém průmyslu, předeším pak výrobců, ale také propagovat karavaning ve všech jeho podobách.

Další nové články