POZVÁNKA: Cestovatelský open air festival CESTOMEJDAN

-

Už tento víkend (17.-20. června) se v kempu Bezdrev nedaleko zámku Hluboká nad Vltavou koná 1. ročník cestovatelského open air festivalu Cestomejdan. Promítání prvních filmů začíná ve čtvrtek od 20 hodin.

V červnu se doslova roztrhl pytel s cestovatelskými akcemi. Sotva nám o minulém víkendu skončil vynikající Overland, už ve čtvrtek začíná další víkendové setkání cestovatelů.

Festival Cestomejdan pořádají cestovatelé Jana a Dan Urbanovi, které možná znáte díky jejich cestám s bílou Škodou 100. Cestomejdan je určen především všem příznivcům cestování auty, na motorkách, ale i jakkoli jinak.

Ubytování v rámci festivalu probíhá na louce kolem rybníka Bezdrev, na recepci kempu je možné domluvit elektrické přípojky. Cestovatelské prezentace budou probíhat na zastřešené terase u hospody v kempu.

Program plný cestování

Přednášky cestovatelů budou probíhat od čtvrku do sobotního večera. Kompletní program najdete ZDE, namátkou můžeme vybrat například zajímavý film Dokola kilem o cestách se Škodou 100 (čtvrtek), prezentace Radka Kadlece o cestě do Pamíru nebo švédskou tour Martina Havelky na traktoru Zetor 25 (pátek), Indii v sedle motorky Royal Enfield nebo skvělého Rudu Tisovského a jeho cestu do Kyrgystánu starým VW T4 (sobota).

Vstupenky jsou dostupné na místě, lístek na celý festival stojí 600,- Kč (dospělí) a 350,- (děti 7-15 let), v ceně je také ubytování na celou dobu a jeden lístek do tomboly.

Více informací najdete na webu www.cestomejdan.cz.

Stránku Cestomejdanu na Facebooku najdete ZDE.

Další nové články