Vyšel nový přehled Stání pro karavany v ČR 2023. K dispozici je ZDARMA!

-

V polovině října vyšel nový katalog stání pro karavany v České republice. Seznam je aktualizovaný pro sezónu 2023 a proti předchozímu vydání se rozrostl skoro čtyřnásobně.

V letošním vydání najdete celkem 30 míst, která umožňují nejen přenocování, ale především servis obytných vozidel – vypuštění odpadní nádrže a chemického WC, dotankování pitné vody, případně i elektrickou připojku. Některá místa dokonce nově nabízí i samoobslužnou prádelnu (např. Stellplatz Svitavy).

Prolistujte si brožuru Stání pro karavany v online podobě:

[dearpdf id=“4452″ ][/dearpdf]

V tištěné podobě získáte brožuru zdarma například na veletrzích Caravaning Brno a For Caravan Praha, na centrále cestovního ruchu Jihočeského kraje, Moravskoslezského kraje, v centrále Campiri Bay v Praze a na dalších místech.

Přehledné řazení a snadná orientace

Brožura v praktickém formátu A5 je vhodná na cesty a obsahuje velkou přehlednou mapu se zaznačenými místy. Ta jsou dále řazena podle GPS polohy od východu na západ. Každé stání pro karavany obsahuje detailní informace o otevírací době, kontakty, ikony vybavení, cenu i stručný popis místa.

V brožuře najdete také pozvánku do Moravskoslezského kraje či deset cestovatelských tipů na výlety s karavanem po netradičních místech.

Bezplatnou brožuru vydává Asociace kempování a karavaningu ČR (www.akkcr.cz), která se mimo jiné zasazuje o osvětu a rozvoj karavanistické infrastruktury. Stání pro karavany (STPL, stellplatzy) se v posledních letech daří budovat ve velké míře i díky krajským dotacím.

V PDF podobě si ji můžete bezplatně stáhnout na >>> tomto odkazu <<<.

Autor: Jan Bordovský

Další nové články