Mibo Mastr – ideální koloběžka do karavanu

-

Jistě znáte situace, kdy zaparkujete s obytným vozem na kraji města a řešíte, jak se dostat do centra. Nebo se chcete jen tak projet po promenádě či si zasportovat při delším lenošení u moře.

Řešením pro vás mohou být skládací koloběžky, které díky svým malým rozměrům vejdou do jakéhokoli osobního i obytného automobilu.

Skládací koloběžka české výroby Mibo Mastr má šestnáctipalcová nafukovací kola, takže na něm lze pohodlně ujet i desítky kilometrů, uveze až 150 kg, má značkové komponenty, dvoustěnné ráfky, náboje s průmyslovými ložisky a velmi robustní skládací kloub. Váží 10 kilogramů a po složení má rozměry jen 110 cm x 53 cm x 17 cm, přičemž jej lze přepravovat i v ochranném vaku. Na delší trasy pak existuje i jeho větší bráška Royal s dvacetipalcovými koly.

Koloběžka je vybavena stojánkem, dokoupit lze i blatníky a další výbavu. Výrobce poskytuje 5 let záruku na skládací rám.

Vyzkoušet nebo zakoupit můžete například v prodejně Koloběžkárna.cz, která tento model nabízí i v rámci půjčovny, třeba právě na Vaši dovolenou. Více informací najdete zde: Koloběžkárna.cz

Další nové články