Obytný vůz si nyní rezervujete online, stejně snadno jako hotel.

-

Campiri spouští nový web pro rezervaci pronájmu obytných vozidel. Najdete na něm například dostupnost vozu v reálném čase nebo online platbu. Karavan si tak můžete rezervovat stejně snadno jako třeba hotel.

Informace o aktuální dostupnosti volných vozů, možnost online platby skrze moderní platební bránu Stripe nebo pokročilá možnost filtrování nabídky obytných aut a karavanů na základě mnoha kritérií.

Česká online platforma Campiri s nově spuštěným webem a rezervačním portálem přináší do prudce rostoucího segmentu obytných vozů trendy, které zvýší dostupnost této formy nezávislého a udržitelnějšího cestování a zjednoduší celý proces. Firma Lukáše Janouška, který je sám nadšený karavanista, věří, že díky Campiri se tato forma cestování dostane k většímu počtu lidí. I právě proto bude společnost následující týdny a měsíce více dbát na edukaci, aby si noví karavanisté osvojili všechny základy karavaningu.

Jednoduchý a čistý design usnadňuje samotný proces rezervace.

„Na nové verzi webu jsme intenzivně pracovali posledních několik měsíců. Díky vývojářskému týmu Prague Labs okolo spoluzakladatele a CTO Paula Tesara a jeho sedmi letům zkušeností s budováním rezervačních systémů můžeme svým zákazníkům představit řadu změn v oblasti funkčnosti, designu, ale především uživatelské zkušenosti. Zásluhu na výsledku však mají také naši zákazníci s jejich zpětnou vazbou. I díky nim tak náš web může odhalit svou novou tvář,“ říká Lukáš Janoušek, CEO Campiri.

V Česku je v současnosti tento systém znám spíše z aplikací typu Airbnb. Ve své nové verzi ho tak Campiri chce popularizovat v segmentu, který v uplynulých letech rostl závratným tempem – a pandemie covidu-19 tento růst ještě urychlila.

Campiri na svém portálu nabízí velké portfolio obytných vozidel od půjčoven i soukromých majitelů.

Stačí se zeptat

Jednou z technologických novinek webu je výrazně zjednodušené vyhledávání. Filtrace umožňuje vybírat z řady parametrů, jako jsou cena, dostupnost, počet míst pro pasažéry, vnitřní vybavení nebo náročnost řízení. Nalézt vysněný vůz tak je pro zákazníky opravdu snadné. Novou podobu dostaly rovněž samotné profily vozů. Nyní v nich má člověk možnost vidět veškeré příslušenství vozu, jeho technické vybavení a například i typ převodovky. Není třeba zdlouhavě scrollovat seznamem, vše lze nalézt jednoduše a přehledně na jednom místě.

„Víme, že velká část lidí, kteří si dnes půjčují obytné vozy, je v caravaningu začátečníky. Může se stát, že nebudou vědět, co přesně by v autě měli mít, co budou na cestách potřebovat či co by naopak vzhledem k povaze své cesty nevyužili. V rámci našeho blogu připravujeme také články s tipy, které se právě tomu budou věnovat,“ doplňuje Janoušek.

Mobilní verze je výborně optimalizovaná pro přenosná zařízení.

Rezervace bez čekání

Před příchodem této aktualizace a vůbec vstupem Campiri na trh, proces pronájmu karavanů a obytných vozů znamenal, že zákazník pro zjištění volných termínů musel často obvolávat půjčovny či zasílat množství e-mailů. Řešení od Campiri umožní, aby se zákazníkovi po zadání požadavků, ať už na termín nebo konkrétní vůz, zobrazily dostupné obytné vozy a karavany napříč půjčovnami v reálném čase. V přeneseném významu to znamená výraznou úsporu času na komunikaci a vyhledávání. U vybraných vozů má zákazník k dispozici také okamžité rezervace.

Pakliže se tedy dostane ke svému vysněnému vozu, může si ho okamžitě zarezervovat, aby mu v jím vybraném termínu neutekl. V případě, že bude registrace potvrzena, může ihned provést platbu kartou, což je další novinka, jež na webu přibyla. Samotná platba probíhá přes moderní zabezpečenou platební bránu Stripe.

„Díky platformě, na které jsme nový web postavili, jsme si také usnadnili cestu pro budoucí expanzi do zahraničí. Ve chvíli, kdy se pro ni rozhodneme, stačí nám v podstatě jen vytvořit další jazykovou mutaci a nahrát zahraniční obytné vozy. Vzhledem k implementaci mezinárodní platební brány Stripe už následné spuštění Campiri v zahraničí nebude nikterak složité,“ dodává Janoušek.

Campiri také dává vale nutnosti jezdit pro obytné vozy do jiných měst či vzdálených míst, kde se půjčovny nachází. Nyní totiž umožní nalézt nejblíže zaparkované obytné vozy, které jsou k dispozici. Od Aše až po Jablunkov. Jednoduše v lokalitě, kde se zákazník zrovna nachází. Pokud v daném místě žádný volný vůz není, Campiri seřadí a zobrazí dostupné obytné vozy podle vzdálenosti od místa, kde byl požadavek vytvořen.

Více o Campiri

Campiri je webová platforma, která odstartovala revoluci v pronájmu obytných vozů. Jejím cílem je kompletně zdigitalizovat celý proces půjčování karavanů tak, aby se daly snadno rezervovat na pár kliknutí a dostaly se ke svým dočasným uživatelům rychle, hladce a bez potíží. Nabízí nejširší paletu obytných vozů a karavanů z půjčoven i od soukromých majitelů.

Ambiciózní projekt Lukáše Janouška chce především inspirovat k udržitelnému způsobu cestování, které karavaning přináší, ale klade si také další velké cíle: podporu ekologických pohonů, rozvíjení sdílené ekonomiky a eliminaci negativních dopadů hromadného turismu na životní prostředí a lokální komunity. Platforma Campiri je určena pro všechny, které baví nezávislé cestování, ale například i pro majitele vozů, kteří díky ní mohou svůj nevyužitý karavan jednoduše nabídnout k pronajmutí a vydělat peníze.

Tisková zpráva Campiri.cz

Další nové články

Nejčtenější články

První LED žárovky H7 dostaly homologaci – můžete je vyměnit i u staršího auta

Výrobce žárovek Osram získal homologaci pro LED žárovky typu H7 pro potkávací a dálková světla osobních a užitkových automobilů. Jedná se o první homologovanou...

Fiat Ducato – rozměry a hmotnosti variant

Fiat Ducato 30, 33, 35, 36,5 nebo 42,5. L nebo H. Light, Heavy nebo Maxi. Fiat posílá model Ducato do světa, v tolika různých verzích,...

TECHNIKA: Dodávku otevřete šroubovákem za pár sekund. Jak se tomu bránit?

Plochým šroubovákem se do Fiatu Ducato dostanete za několik vteřin. Poškození je přitom tak malé, že si jej vůbec nemusíte všimnout. U Fordu Transit...

Poruchy AdBlue a DPF filtru: Drahá sranda, která čeká i na vás

Zkontrolujte systém AdBlue: za 351 km nebude možné nastartovat. Hláška, kterou ve svém obytném autě rozhodně vidět nechcete. Jenže dříve nebo později uvidíte, a...

Jde to i bez chemie. Spalovací WC po vás nechá jen popel.

WC chemie do mobilních toalet je jednou z nejprodávanějších položek v celém karavaningovém světě. Také dotazů na "záchodová" témata je plný internet. Která je...