POZVÁNKA: Cestovatelský festival OVERLAND letos 25. – 28. května a na novém místě!

-

Sedmý ročník oblíbeného cestovatelského festivalu Overland se uskuteční od 25. do 28. května a poprvé v historii se stěhuje – do nového kempu Nová Duchonka u Topolčan.

Festival Overland začínal v roce 2016 jako setkání malé skupinky motorizovaných cestovatelů, kteří se znali jen prostřednictvím sociálních sítí. Byl to začátek plný silných a nezapomenutelných momentů, kde vznikla pevná přátelství na celý život. V průběhu let festival postupně rostl nejen počtem návštěvníků, ale věříme, že také kvalitou a různorodostí programu.

Podívejte se na naše video z minulého ročníku:

Sedmý ročník na novém místě

Je před námi sedmý ročník a my jsme se rozhodli, že vám přineseme opět ten pocit, jako když jsme se potkali poprvé, když je všechno nové a vzrušující. Celý Overland přesouváme na nové místo do překrásného kempu Nová Duchonka u Topolčan.

Co však měnit nebudeme, je kvalitní dávka cestovatelských přednášek. S Alčou a Májou z Awesome přejedeme Kanadu a Aljašku, s UglyDuckTales se podíváme do Gruzie, s Allroad on the road se pokusíme na obyčejné audině projít Kavkaz, Nároční nás vezmou na Ararat a s Benem Štutikem procestujeme Evropu. Jak zvládnout cestu kolem světa se třemi dětmi nám vypráví Honza a Eva ze Světu vstříc a Lada svetom nám dá své, věříme, že ne poslední, Good Bye.

Už tradičně se vás budeme snažit i něco naučit. Po velkém úspěchu na podzimním Overland Film Festu zopakujeme kurz ovládání dronu s praktickými ukázkami a zkušebními průlety. Matouš Vinš nám prozradí tajemství tvorby krásných portrétů či street foto as Mikem se opět zdokonalíme v sebeobraně KAPAP.

V debatárně vyzpovídáme ženy sólo cestovatelky, organizátory dobrodružných rallye a live diskusi odpálí i Peťo z Volant TV. Připravujeme kurz hraní na handpan pro začátečníky, jógu, ZenDance, taneční meditaci, upcycling starých triček a ještě mnoho dalšího.

Můžete se těšit na kvalitní gastro zázemí, perfektní české pivko, zajímavé vystavovatele, šílené soutěže a díky novému místu i na krásné prostředí borového háje a velké jezero, kde si budete moci zaplavat nebo vyzkoušet paddleboardy.

Malé Overlanďáky bude čekat oblíbené divadélko, pletení culíčků, jóga i zábavná Overlandiáda, zakončená zlatou medailí. Naučí se orientovat v mapě i pracovat s kompasem.

Vezměte celou rodinu a přijďte si s námi užít skvělý víkend a NOVÝ ZAČÁTEK! Od 25. do 28. května v ATC Nová Duchonka při Topoľčanech.

Více informací o festivalu najdete na www.overland.sk.

Aktuality a fotky z příprav festivalu Overland najdete také na Facebooku: https://www.facebook.com/festivaloverland

VSTUPENKY: Předprodej ukončen, další vstupenky budou k dispozici na místě.

Další nové články

Instagram - Aktuálně u nás