POZVÁNKA: Cestovatelský festival OVERLAND letos 25. – 28. května a na novém místě!

-

Sedmý ročník oblíbeného cestovatelského festivalu Overland se uskuteční od 25. do 28. května a poprvé v historii se stěhuje – do nového kempu Nová Duchonka u Topolčan.

Festival Overland začínal v roce 2016 jako setkání malé skupinky motorizovaných cestovatelů, kteří se znali jen prostřednictvím sociálních sítí. Byl to začátek plný silných a nezapomenutelných momentů, kde vznikla pevná přátelství na celý život. V průběhu let festival postupně rostl nejen počtem návštěvníků, ale věříme, že také kvalitou a různorodostí programu.

Podívejte se na naše video z minulého ročníku:

Sedmý ročník na novém místě

Je před námi sedmý ročník a my jsme se rozhodli, že vám přineseme opět ten pocit, jako když jsme se potkali poprvé, když je všechno nové a vzrušující. Celý Overland přesouváme na nové místo do překrásného kempu Nová Duchonka u Topolčan.

Co však měnit nebudeme, je kvalitní dávka cestovatelských přednášek. S Alčou a Májou z Awesome přejedeme Kanadu a Aljašku, s UglyDuckTales se podíváme do Gruzie, s Allroad on the road se pokusíme na obyčejné audině projít Kavkaz, Nároční nás vezmou na Ararat a s Benem Štutikem procestujeme Evropu. Jak zvládnout cestu kolem světa se třemi dětmi nám vypráví Honza a Eva ze Světu vstříc a Lada svetom nám dá své, věříme, že ne poslední, Good Bye.

Už tradičně se vás budeme snažit i něco naučit. Po velkém úspěchu na podzimním Overland Film Festu zopakujeme kurz ovládání dronu s praktickými ukázkami a zkušebními průlety. Matouš Vinš nám prozradí tajemství tvorby krásných portrétů či street foto as Mikem se opět zdokonalíme v sebeobraně KAPAP.

V debatárně vyzpovídáme ženy sólo cestovatelky, organizátory dobrodružných rallye a live diskusi odpálí i Peťo z Volant TV. Připravujeme kurz hraní na handpan pro začátečníky, jógu, ZenDance, taneční meditaci, upcycling starých triček a ještě mnoho dalšího.

Můžete se těšit na kvalitní gastro zázemí, perfektní české pivko, zajímavé vystavovatele, šílené soutěže a díky novému místu i na krásné prostředí borového háje a velké jezero, kde si budete moci zaplavat nebo vyzkoušet paddleboardy.

Malé Overlanďáky bude čekat oblíbené divadélko, pletení culíčků, jóga i zábavná Overlandiáda, zakončená zlatou medailí. Naučí se orientovat v mapě i pracovat s kompasem.

Vezměte celou rodinu a přijďte si s námi užít skvělý víkend a NOVÝ ZAČÁTEK! Od 25. do 28. května v ATC Nová Duchonka při Topoľčanech.

Více informací o festivalu najdete na www.overland.sk.

Aktuality a fotky z příprav festivalu Overland najdete také na Facebooku: https://www.facebook.com/festivaloverland

VSTUPENKY: Předprodej ukončen, další vstupenky budou k dispozici na místě.

Další nové články


Nejčtenější články

První LED žárovky H7 dostaly homologaci – můžete je vyměnit i u staršího auta

Výrobce žárovek Osram získal homologaci pro LED žárovky typu H7 pro potkávací a dálková světla osobních a užitkových automobilů. Jedná se o první homologovanou...

Fiat Ducato – rozměry a hmotnosti variant

Fiat Ducato 30, 33, 35, 36,5 nebo 42,5. L nebo H. Light, Heavy nebo Maxi. Fiat posílá model Ducato do světa, v tolika různých verzích,...

Poruchy AdBlue a DPF filtru: Drahá sranda, která čeká i na vás

Zkontrolujte systém AdBlue: za 351 km nebude možné nastartovat. Hláška, kterou ve svém obytném autě rozhodně vidět nechcete. Jenže dříve nebo později uvidíte, a...

TECHNIKA: Dodávku otevřete šroubovákem za pár sekund. Jak se tomu bránit?

Plochým šroubovákem se do Fiatu Ducato dostanete za několik vteřin. Poškození je přitom tak malé, že si jej vůbec nemusíte všimnout. U Fordu Transit...

Jde to i bez chemie. Spalovací WC po vás nechá jen popel.

WC chemie do mobilních toalet je jednou z nejprodávanějších položek v celém karavaningovém světě. Také dotazů na "záchodová" témata je plný internet. Která je...