Ronal představil nové hliníkové disky pro obytná vozidla

-

Výrobce automobilových disků RONAL již delší dobu rozšiřuje svůj sortiment produktů pro obytné vozy, karavany a přívěsy. Nyní jdou do prodeje dva nové disky pro obytná vozidla, a to pod názvy CA1 a CA2. 

Na rozdíl od osobních automobilů je při použití disků u obytných vozidel a karavanů vedle vzhledu důležitá především jejich nosnost. Švýcarská společnost RONAL proto vyvinula dva nové modely, které splňují všechny tyto požadavky.

Model RONAL CA1 je univerzální disk pro všechny majitele obytných vozidel. Má nosnost až 1 100 kg u 15″ nebo až 1 400 kg u 16″ rozměru – tyto rozměry přináší maximální stabilitu, odolnost a jízdní komfort. CA1 lze použít pro karavany, obytné vozy nebo běžné přívěsy. Disky z lehké slitiny jsou odolné proti korozi, snadno se čistí a jsou vhodné pro použití ve všech oblastech, např. i pro přívěsy pro koně. Disk CA1 je k dispozici ve stříbrném a černém provedení v rozměrech 6.0 x 15″ a 6.0 x 16″, mimo jiné pro vozy Fiat Ducato, Renault Master a Citroën Jumper, které patří mezi nejčastější podvozky obytných vozidel.

Disk RONAL CA2 je vhodný pro malé karavany a automobilové přívěsy. Pětipaprskový design se vyznačuje jasnými liniemi a je k dispozici ve třech provedeních: Silver, Jetblack a v lesklé variantě Jetblack-front diamond cut. Model CA2 byl navržen s rozměry 6.0 × 14″ pro nosnost až 650 kg se čtyřmi montážními otvory.

Cena modelu CA1 se pohybuje okolo 3 300 Kč, model CA2 pak již od 2 900 Kč.

Oba uvedené disky je možné používat po celý rok, jejich údržba je velmi snadná. Oba designy se navíc vyrábějí mimořádně udržitelným způsobem, protože použitá hliníková slitina obsahuje více než 40 % primárního hliníku s nízkými emisemi uhlíku a zbytek tvoří recyklovaný hliník. Všechny disky RONAL a SPEEDLINE CORSE se navíc vyrábí v Evropě v kvalitě prvotní výbavy vozidel a podléhají přísným kontrolám.

Další informace o discích Ronal najdete na oficiálním webu www.ronal-wheels.com.

Zdroj: Tisková zpráva

Další nové články

Instagram - Aktuálně u nás