Skládací matrace Campsleep – jeden pasažér navíc

-

Cestujete ve dvou, ale občas byste s sebou chtěli vzít vnouče, kamaráda nebo náhodného nocležníka? Potřebujete příležitostně o jedno menší místo na spaní více? Pak by vás mohlo zajímat nové kempové lůžko CampSleep.

To se rozloží na předních sedačkách v kabině a vytvoří tak pohodlné spaní pro dalšího člověka. Matrace o rozměrech 160 x 40/70 centimetrů je kvůli svým rozměrům dostatečná spíše pro menší ženskou nebo dětskou postavu. O kvalitní spánek se stará studená pěna o síle 10-16 centimetrů (podle typu matrace). Stabilitu zajišťuje tenká překližka vespod a popruhy pro zafixování ke dveřním úchytům. Po použití lze matraci složit a uschovat.

V nabídce je mnoho různých barev, potah je pratelný. V současnosti výrobce nabízí dva hlavní typy – VanSleep je vozy se třemi sedadly, CampSleep pro vozy se dvěma sedadly vpředu. Jsou vhodné pro všechny běžné dodávky od roku výroby 2006 (Ducato, Sprinter, Movano, Daily, Crafter apod.), ale možná je i výroba na míru. Matrace váží cca 7 kg a jejich cena je 299/349 eur (cca 8 200/9 500 Kč). Poštovné do Česka stojí 30 eur a dodací doba je 3-4 týdny. Více na www.campsleep.de.

Další nové články

Instagram - Aktuálně u nás