Pojišťovací platforma Vansafe spustila členský program CAMPERS CLUB pro majitele obytných vozů

-

Nový prémiový program členských výhod a předplacených služeb spustila pod názvem Campers Club česká platforma pro pojištění obytných vozidel Vansafe. Klub přináší na českém trhu zcela nové služby sestavené na míru karavanistům.

Pojištění obytných vozidel Vansafe už je na trhu více než rok a mezi karavanisty si získává značnou oblibu. Zeptal jsem se Daniely Jírové z týmu Vansafe na to, jaké jsou jejich dosavadní zkušenosti, co vše Vansafe nabízí proti standardním pojištěním a co zákazníkům přinese právě spuštěný Campers Club.

Pojištění Vansafe už je na trhu více než rok. Jaké jsou Vaše dosavadní zkušenosti s českými karavanisty?

Zatím jen pozitivní 🙂 Je vidět, že se zajímají o kvalitu služeb a začínají vidět rozdíl mezi pojištěním pro osobní a pro obytná auta. Potěšil nás velký zájem.

Dalo by se ve zkratce shrnout, v čem spočívají největší rozdíly Vansafe pro majitele obytných vozidel proti ostatním pojištěním?

My sami jezdíme obytňákem a na cestách jsme museli mnohokrát řešit nejrůznější problémy. Rizika, která na nás karavanisty číhají, jsme poznali na vlastní kůži a zjistili jsme, že s nimi pojišťovny vůbec nepočítají. Proto jsme od začátku vyvíjeli pojištění tak, aby postihovalo všechny reálné situace, do kterých se s obytňákem můžete dostat, a aby tato rizika skutečně krylo.

Pojištění Vansafe kryje i poškození vestavby a nadstandardní výbavy

Co přesně to znamená?

Naše havarijní pojištění se například vztahuje nejen na podvozek, ale i na vestavbu včetně nadstandardní výbavy, na což konkurence vůbec nemyslí. A za skla považujeme i všechna okna včetně střešních a plastových.

U cestovního pojištění jsme odstranili noční výluku při vyloupení vozu a kryjeme i kola na nosiči. A připravili jsme unikátní asistenci šitou na míru všem obytkám bez ohledu na rozměry a hmotnost. Těch rozdílů je opravdu hodně.

Nespornou výhodou je i nízká cena – a to jak u povinného ručení, tak u havarijního pojištění.

Karavanisté také oceňují, že vše vyřeší online a na jednom místě. Kromě povinného ručení a havarijního pojištění si u nás mohou sjednat i cestovní pojištění, silniční asistenci nebo připojištění. Pojištění je navíc variabilní, a tak se můžete výhodně připojistit třeba jen na týdenní dovolenou. Zkrátka nepřijdou ani klienti půjčoven – pojistit si u nás mohou kauci nebo storno.

Na veletrhu Caravaning Brno jste Vansafe poprvé prezentovali naživo. Jaké byly reakce návštěvníků? Překvapilo Vás něco?

Přicházelo k nám poměrně dost návštěvníků, kteří už řešili pojistnou událost (vykradení, odtah, havárie…) a měli velmi negativní zkušenost se svou pojišťovnou, což nás trochu překvapilo. Měli zájem o konzultaci a zajímali se, jak k podobným případům přistupujeme my. Moc nás potěšila jejich důvěra a ujistili jsme se, že ve Vansafe jdeme správným směrem. Že na trhu opravdu podobné produkty chybí a že se řadě karavanistům uleví.

Zakladatele Vansafe Lukáše Slavíka a většinu týmu potkáte i na regatách na moři. Není proto divu, že sesterská platforma Boatsafe nabízí pojištění a další produkty pro jachtaře.

Na podzim jste představili také službu Vansafe Campers Club, který jste v těchto dnech spustili. O co přesně se tedy jedná?

Klub je určený majitelům obytných aut, kteří chtějí prémiové předplacené služby ušité přesně na míru. Jeho členové mohou například zdarma využívat unikátní silniční a technickou asistenci, kterou jsme připravili s renomovaným partnerem Global Assistance.

Ten disponuje potřebnou technikou i mnoha zkušenostmi, takže dokáže zajistit odtah či vyproštění i velkého obytného vozu i výměnu dílů nebo opravu na místě. A nebo přivézt náhradní obytné auto.

Členům je k dispozici i náš tým expertů, kteří nabízí technické a cestovatelské konzultace či odbornou pomoc. A s partnery našeho klubu jsme připravili i atraktivní slevy – výhodně si můžete pořídit autobaterie, autokosmetiku, zateplení vozu, nosiče na kola, kvalitní hotové jídlo, kempingové a sportovní vybavení, oblečení nebo nejrůznější doplňky k obytnému autu. Zkrátka všechno to, co nám cesty zpříjemňuje a zkvalitňuje.

Jak je možné stát se členem tohoto klubu?

Na našich stránkách si členství vyberete v jednoduchém kalkulátoru, kde můžete i bezpečně zaplatit online. Členem klubu se mohou stát fyzické i právnické osoby.

Global Assistance  disponuje potřebnou technikou i mnoha zkušenostmi, takže dokáže zajistit odtah či vyproštění i velkého obytného vozu.

Podrobné informace a podmínky si zájemci jistě najdou na webu, ale jako karavanisté – co byste na klubu vypíchli jako to nejvíce zajímavé pro běžné cestování?

Skutečným bonbónkem je možnost využít náhradní obytné auto zdarma až na 14 dní. U většiny společností je jako náhradní auto často přistavený “osobák”, a ten dovolenou nikomu nezachrání. My ale přistavíme obytňák ve stejné kategorii jako je ten váš, vy si jen přesednete a pokračujete s rodinou nerušeně dál. A o odtah vašeho porouchaného auta se postaráme. Členové mohou tuto službu čerpat dokonce 2x ročně.

Pokud mám zajímavou službu nebo produkt a chtěl bych se stát partnerem Vansafe Campers Clubu, jak na to?

Stačí napsat na info@vansafe.cz a my už se s vámi propojíme.

Kdy se budou do Vansafe Campers Clubu moci přihlásit první členové?

Klub jsme právě spustili a rádi vás v něm přivítáme.

Za Vansafe odpovídala: Daniela Jírová
Foto: archiv Vansafe a CamperLIFE.cz

Další nové články

Nejčtenější články

První LED žárovky H7 dostaly homologaci – můžete je vyměnit i u staršího auta

Výrobce žárovek Osram získal homologaci pro LED žárovky typu H7 pro potkávací a dálková světla osobních a užitkových automobilů. Jedná se o první homologovanou...

Fiat Ducato – rozměry a hmotnosti variant

Fiat Ducato 30, 33, 35, 36,5 nebo 42,5. L nebo H. Light, Heavy nebo Maxi. Fiat posílá model Ducato do světa, v tolika různých verzích,...

TECHNIKA: Dodávku otevřete šroubovákem za pár sekund. Jak se tomu bránit?

Plochým šroubovákem se do Fiatu Ducato dostanete za několik vteřin. Poškození je přitom tak malé, že si jej vůbec nemusíte všimnout. U Fordu Transit...

Poruchy AdBlue a DPF filtru: Drahá sranda, která čeká i na vás

Zkontrolujte systém AdBlue: za 351 km nebude možné nastartovat. Hláška, kterou ve svém obytném autě rozhodně vidět nechcete. Jenže dříve nebo později uvidíte, a...

Jde to i bez chemie. Spalovací WC po vás nechá jen popel.

WC chemie do mobilních toalet je jednou z nejprodávanějších položek v celém karavaningovém světě. Také dotazů na "záchodová" témata je plný internet. Která je...