Veletrh karavanů v Lipsku už tento víkend

-

Jedním z posledních veletrhů obytných vozidel, které se letos konají v dosahu českých hranic, je tradiční Touristik & Caravaning v Lipsku. Koná se už tento víkend a určitě stojí za návštěvu.

Podzim je pro trh s obytnými vozidly obdobím veletrhů a představování nových modelů na příští sezónu. Měsíc po velmi úspěšném veletrhu Caravaning Brno a jen týden před dalším veletrhem For Caravan v Praze se tak koná tradiční a velmi zajímavá výstava v německém Lipsku.

Z německého pohledu je Touristik & Caravaning Lipsko spíše regionální záležitostí. Odehrává se však v krásném veletržním areálu, je pro zájemce z Česka ve velmi dobré dojezdové vzdálenosti a proti tuzemským výstavám je to přeci jen o něco větší akce.

Obytné vozy, vestavby, příslušenství i tipy na cesty

V Lipsku bude v termínu od 17. do 21. listopadu k vidění přes 300 vystavovatelů ve dvou halách. Zastoupeny zde budou kompaktní vestavby i luxusní obytné vozy, regionální prodejci i prezentace samotných výrobců.

Jak udávají trendy posledních let, velmi silné zastoupení budou mít obytné vestavby a univerzální vozidla pro každodenní použití. Objevit by se měly i malí zakázkoví výrobci či půjčovny karavanů.

Celou jednu halu obsadí karavanové příslušenství – od markýz až po přídavná topení. K dispozici budou experti schopní poradit správné vybavení pro individuální požadavky návštěvníků.

Mnoho prostoru pak bude věnováno také turistickým destinacím a kempům.

Praktické informace

Datum konání: 17.-21. listopadu
Otevírací doba: 10:00 – 18:00

Prodej vstupenek – pouze ONLINE (klikněte ZDE), dospělí 12,50 eur, děti do 15 let zdarma

Více informací o veletrhu najdete ZDE.

Text: Jan Bordovský, Foto: Messe Leipzig

Další nové články