Zenec E3756 – multimedální centrum pro dodávky

-

Výrobce multimediálních zařízení do automobilů Zenec představil nový přístroj pro vozidla Fiat Ducato, Citroen Jumper a Peugeot Boxer s názvem Naviceiver Z-E3756.

Zenec již tradičně přesně zapadá do vyhrazeného místa v přístrojové desce a splyne s okolím, vaši pozornost však přitáhne sedmipalcový dotykový displej se skleněným povrchem, přes který budete postupně objevovat všechny moderní funkce této multimediální navigace.

Mezi ně patří například digitální DAB+ tuner, CD/DVD mechanika, dva USB porty pro připojení datových zdrojů či Bluetooth rozhraní skrz které můžete ze Zenecu posílat hudbu třeba do externích reproduktorů vně vozidla.

Pro posádku bude zajímavý systém M-Zone, který nabízí přehrávání dvou různých zdrojů najednou. Řidič tak může vpředu sledovat navigaci, zatímco posádka sleduje film z DVD, který se promítá na připojenou televizi vzadu.

Navigace je z výroby vybavena mapami 47 zemí Evropy, na něž výrobce poskytuje tříletou bezplatnou aktualizaci. Součástí je také databáze 20 000 POI (bodů zájmu) s kempy a stellplatzy.

Systém dále nabízí dva dálkové ovladače, ovládání přes mobilní aplikaci, možnost připojení až tří kamer s automatickým nebo ručním spínáním, rozhraní Android Auto a mnoho dalších funkcí. Cena na českém trhu je 27 890,- Kč.

Další nové články

Instagram - Aktuálně u nás