CSD 2022: Eura Mobil Profila T na Mercedesu dostane další půdorysy

-

Nová modelová řada polointegrovaných vozů Profila T na podvozku Mercedesu-Benz, kterou německý výrobce Eura Mobil představil na jaře, odhalí na veletrhu Caravan Salon v Düsseldorfu dva nové půdorysy.

V obou případech půjde o modely s délkou do 7,50 metru. Nová rozvržení interiéru pak ponesou označení Profila T 726 EF a Profila T 726 QF a lišit se budou zejména v uspořádání lůžek. Zbytek interiéru zůstane s výjimkou zadní ložnice prakticky totožný.

Oba nové půdorysy tak jsou vybaveny vpředu podélnou sedací sestavou, v poslední době oblíbenou tzv. Face to face, na kterou se vejde pohodlně až sedm osob. Již ve standardu je modelová řada Profila T na Mercedesu vybavena teplovodním topením ALDE, sníženým podvozkem AL-KO a také desetiletou tovární zárukou na těsnost nástavby a tříletou zárukou na nábytek. S pomocí vyhřívané dvojité podlahy oba nové půdorysy splňují požadavky evropské normy pro zimní odolnost (EN 1646-1).

Verze Profila T 726 EF má vzadu dvě samostatná lůžka, každé z nich má délku 203 centimetrů. Varianta Profila T 726 QF psk nabízí 1,95 metru dlouhé královské lůžko s přístupem z obou stran a výškově nastavitelnou hlavovou částí.

Eura Mobil na veletrhu Caravan Salon Düsseldorf představí i všechny své ostatní modelové řady – obytné vestavby Premium Van, rodinné alkovny Activa One i prémiové modelové řady Contura a Integra.

Text: Jan Bordovský, Foto: Eura Mobil

Další nové články

Instagram - Aktuálně u nás