Malibu Van 540 – Vše podstatné na pěti metrech

-

I na pouhých pěti metrech délky lze vytvořit kompletní zázemí pro dlouhodobé cestování. Vestavba Malibu Van 540 za to dostala letos Evropskou cenu za inovaci v karavaninku od odborné novinářské poroty.

Vejde se na běžné parkovací místo a s trochou fantazie jej klidně můžete používat jako každodenní vozidlo na cesty do práce a na nákupy. S koncem týdne se z něj však stává vůz do přírody a na dovolenou. Jen 5,41 metru dlouhá obytná dodávka má totiž všechno, co byste čekali od klasického obytného automobilu.

Malibu Van 540 má délku jen 5,41 metru.

I na odbornou mezinárodní porotu udělalo dojem, jak chytře se konstruktéři vypořádali s omezeným prostorem. Snížené dvojlůžko se sedmizónovou odvětrávanou matrací je dobře dostupné a garantuje kvalitní spánek. Koupelna obsahuje sklopné umyvadlo a otočný záchod, takže ji lze několika pohyby přestavět na pohodlný sprchový kout. Kuchyňka je vybavena klasickým sporákem a chladničkou o objemu 85 litrů. Jídelní stolek lze snadno demontovat a uskladnit, aby měli pasažéři dostatek místa za jízdy.

Díky chytrému návrhu vůz nabízí veškerý obytný komfort.

To je jen výčet několika chytrých řešení vozidla na podvozku Fiatu Ducato se čtyřmi místy na jízdu, dvěma ke spaní a celkovou výškou 259 cm, které je v základu vybaveno topením s bojlerem Truma Combi 4, osmdesátilitrovou nádrží na vodu a 80Ah palubní baterií.

Kvalitu zpracování zajišťuje příslušnost značky k německému výrobci prémiových obytných vozidel Carthago. Pokud uvažujete o opravdu multifunkčním a dobře využitelném rodinném vozidle, může pro vás být Malibu Van 540 zajímavou volbou. Další informace a českého prodejce této značky najdete na www.camping-world.at/cz/.

Další nové články