V karavanu po Maďarsku – Česká televize vysílá další sérii cestovatelského pořadu

-

Po sériích V karavanu po Slovensku s moderátorem Daliborem Gondíkem a V karavanu po Česku s Alešem Hámou začala 8. března Česká televize vysílat další řadu s názvem V karavanu po Maďarsku. Pořadem tentokrát provází herečka Vica Kerekes.

Herečka Vica Kerekes vezme diváky na poznávací jízdu po nejrůznějších krajích Maďarska, které zná ze svého dětství, ale vydá se i do méně známých koutů této země. Chybět nebudou mezi karavanisty oblíbené termální prameny, historická města a památky, přírodní krásy, ale ani místní vyhlášené delikatesy.

Maďarsko patří mezi oblíbené destinace českých cestovatelů, pořad proto jistě přijde vhod jako zajímavá inspirace před nastávající sezónou.

Stejně jako minulé řady, ani tentokrát se nejedná o pořad o karavaningu – kvůli nepochopení konceptu pořadu se na něj v minulosti například na socálních sítích snášela kritika.

Obytný automobil zde slouží pouze jako prostředek a hlavní náplní jednotlivých dílů – těch bude celkem osm – bude opět právě cestovatelská inspirace. Režisérem je opět Jakub Wehrenberg, který režíroval již předchozí sérii V karavanu po Česku.

Pořad můžete zhlédnout online na stránkách České televize:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/14682495917-v-karavanu-po-madarsku/

Text: Jan Bordovský, Foto: Česká televize

Další nové články

Instagram - Aktuálně u nás